Čo o mne hovoria?

Hovoria o mne, že som bláznivá a veselá kopa. Hovoria o mne tiež, že som na svoj vek príliš vážna. Hovoria aj to, že som zodpovedná a cieľavedomá. Áno, to všetko je pravda. Aj preto vznikol tento projekt. Idem za svojimi snami a postupne pracujem na svojej budúcnosti. 

Budem rada, ak mi napíšete aj Vy svoj názor na moju prácu, aby som sa mohla zlepšovať. 

Ďakujem:)

Bronka je úžasné dieťa. Už ako maličká vedela, že rodičov netreba cez víkend budiť 🙂 Sama vyliezla z postieľky a odcupitala hrať sa do druhej izby, kde pokojne čakala, kým vstaneme. Trpezlivo znáša fyzické i psychické útoky svojho staršieho brata Samuela a dokáže sa im adekvátne brániť 🙂 Má zmysel pre humor a je v kolektíve obľúbená. Milujem jej divadelné výstupy a schopnosť rozosmiať ma, keď som unavená alebo vytočená. Iste, aj ona má svoje muchy a dokáže byť nevrlá a uhundraná - hlavne ak treba pomôcť v domácnosti 🙂 Ale ak si niečo zaumieni, ide za tým tvrdo a cieľavedome, a to si na nej vážim. Aktívne na sebe pracuje, snaží sa zo seba niečo vydať, snaží sa svoj talent rozvíjať a vážim si na nej, že nič nechce len tak. O nič nedranká, dokáže rýchlo pochopiť situáciu a do všetkého dáva pridanú hodnotu. O svojej budúcnosti má jasnú predstavu odkedy začala chodiť do školy. Štúdium jazykov a moderovanie akcií je cesta, ktorou sa chce uberať a ja jej v tom fandím a pomáham. Verím, že týmto projektom sa jej podarí dosiahnuť to po čom túži. Bronka, držím ti palce. Som tu pre teba :*

Žaneta MarekováBronkina mamka

Bronislava je žiačkou 7. ročníka našej školy. Je to temperamentná, impulzívna a priateľská dievčina, výrazný extrovert, sangvinik. Vyznačuje sa vysokou psychickou aktivitou, energickosťou, výkonnosťou, rýchlymi a živými pohybmi, rôznorodosťou a bohatstvom mimiky, rýchlym tempom reči. Ľahko a rýchlo reaguje na udalosti a podnety okolia, je spoločenská, rýchlo u nej vznikajú emócie - predovšetkým kladné - a rýchlo sa striedajú. Bez problémov zvláda trému, rada vystupuje pred obecenstvom, má zdravé sebavedomie, veľké ambície a túžbu presadiť sa. Rada s textom experimentuje, je flexibilná, umelecký prednes je jej veľkou záľubou, nebojí sa povedať svoj vlastný názor, čím ma mnohokrát inšpiruje. Po niekoľkých rokoch je to opäť výrazný talent s veľkým záujmom o umelecký prednes i divadlo. Navštevuje LDO (literárno- dramatický odbor) tunajšej Základnej umeleckej školy, kde má možnosť talent rozvíjať. Bronislavu som objavila v 3. ročníku na školskom kole súťaže Šaliansky Maťko a odvtedy sa jej pravidelne venujem. Každoročne sa zúčastňuje na súťažiach v prednese umeleckého slova Hviezdoslavov Kubín a Šaliansky Maťko, kde získava cenné víťazstvá na okresnej i krajskej úrovni. Bronkin talent využívam i pri organizovaní školských akadémií, kde účinkuje v úlohe moderátorky podujatia. Bez problémov zvláda moderovanie i rolové výstupy. Veľmi oceňujem jej nápad čítať rozprávky pre iných: rozprávkové texty sú hravé, skrývajú v sebe milé tajomstvá, majú nečakaný záver a dôležité posolstvo, a preto sú pre recitátora mimoriadne vhodné - pozostávajú z viacerých rovín, v ktorých môže dobre uplatniť svoje majstrovstvo. Bronkin prejav zodpovedá takémuto druhu textov, preto som presvedčená, že svojou interpretáciu rozprávok dokáže zaujať a obohatiť svojich poslucháčov. Prajem jej veľa úspechov, tvorivých nápadov a jej poslucháčom príjemné počúvanie krásnych príbehov podaných zlatoústou rozprávačkou.

Mgr. Elena Petrovičováučiteľka slovenského jazyka a literatúry na ZŠ Š. Kluberta v Levoči

Tu ma poteší aj Vaša referencia 🙂

Vaše meno